Přehodnoťte strategii monetizace
webu díky Publisher Data Platformě

Přáli byste si...

... aby uživatelé vašeho webu na něm trávili více času?

... aby návštěvnost vašeho webu se díky práci s daty a machine learning postupně zvyšovala?

... abyste byli schopni nabízet návštěvníkům vašeho webu relevantnější obsah?

... aby data vašich zákazníků byla zpracována ve všech systémech automaticky, v souladu s GDPR a ePrivacy?

Jak Vám můžeme pomoci

Publisher Data Platform nabízí 3 druhy služeb, které můžete okamžitě využít. U každé z nich najdete přesný a jasný popis, včetně všech nutných nástrojů pro úspěšné dokončení blabla.

Assessment

Komplexní analýza současného stavu – vedená odborníky v oboru (ex-ředitele online oddělení agentur a nadnárodních společností, specialistů na CRM a byznys konzultanty s hlubokou znalostí vydavatelského byznysu).

Analýza obsahuje mapu současného stavu zdrojů externích a interních dat včetně doporučení (v podobě roadmapy).

Pilot

Kromě zpracování v teoretické rovině nabízíme možnost otestování vypracovaných doporučení.

Jsme především praktici, kteří přichází s vlastními nápady na business casy, rovnou všechno nastavíme ve vašich systémech a případně dle potřeby propojíme s naší platformou, vyhodnotíme a optimalizujeme.

Naše řešení

CLEVERCHEST je unikátní platformou, která pomůže podpořit váš byznys díky efektivní práci s daty. Naše platforma nabízí několik úrovní: od nastavení a otestování jednoduchých use cases až po složitá enterprise řešení.

Zvolte si model spolupráce: dodáme vám tým se zkušenostmi a nápady na práci s daty, odřídíme pilotní projekt, otestujeme a zoptimalizujeme řešení a vše se odehraje buď na vaší platformě nebo můžete využít naše systémy.

Use cases

Pracujeme s frameworkem CVM (Customer Value Management) – pomůžeme vám vybrat strategii pro každou fázi životního cyklu vašich uživatelů.

Naplňte tuto strategii jednotlivými aktivitami v každé fázi.

Prozkoumejte a vyzkoušejte naše řešení

Nabízíme vám naše tzv. pískoviště. Ve speciálním prostředí si můžete otestovat jak naše systémy a propojení fungují ihned a bez problémů.

hello word
Kontaktujte nás