O nás

Nadšenci do marketingu a reklamních technologií.
Poznejte se s týmem, který pro vás může pracovat…
… anebo ke kterému se můžete přidat.

Tomáš

Chief Executive Officer

má duši byznysmena, který se rád setkává s lidmi a řeší věci, které opravdu dávají smysl a které ho baví. Ve volném čase ho můžete potkat na horách na lyžích nebo na vodě s rodinou, kde aktivně tráví společný čas.

Jirka

Chief Technology Officer

je náš expert na internetové technologie. Taky se mu v hlavě rodí skvělé nápady, jak je využít v marketingu. Má přehled o novinkách a stará se o to, abychom byli všichni v obraze. Nejčastěji ho potkáte na kole. Rád běhá po kopcích a překonává sám sebe při horských maratonech.

Barbara

Business Development

je naše optimistická éterická bytost, která nám dodává energii. Baví ji dávat věcem řád a dotahovat je do finálního stavu. Ve volném čase ji můžete potkat na kole, výletě, v nějaké jógové pozici, nebo jak relaxuje u malování.

Lucie

Advertising Platform Expert

je nesmírně pracovitá analytická bytost. Umí proniknout do podstaty věcí a co víc, umí je i krásně vysvětlit. Není náhodou, že se ve volném čase věnuje výuce matematiky Hejného metodou. Myšlenky si třídí na kole či na pěších výletech s rodinou.

Ondra

Publisher Platform Expert

je zapálený expert na všechny technologie. Naplňuje ho také analýza a práce s daty a k tomu má smysl pro grafiku a design. Ve volném čase si libuje v grilování a má rád klid a pohodu na zahrádce s rodinou.

Iveta

Digital Platform Specialist

je nezničitelný dříč, který v komplexním adtech světě vždycky najde pragmatické řešení problémů. Spolehlivost je její druhé jméno. Když zrovna nezdolává překážky na Spartan Races, tak ji najdete v horách, anebo relaxující s osvěžujícím koktejlem.

Místo pro Tebe

Nové volné pozice

V současné době hledáme posily na následující pozice: CUSTOMER SUCESS MANAGER a JAVA SCRIPT DEVELOPER. VÍCE INFO

Dejte nám vědět…

Pro co nejrychlejší reakci je super nám napsat zprávu se základním popisem. Díky tomu se k vám můžeme vrátit s podklady a více informacemi.

info@programmatic.team
+420 724 609 927

    Kontaktujte nás